Justyna Napiórkowska - Barwy Świata V

Status pracy: Sprzedane
Cena: 290,00 zł 290.00
ilość oryginał
Dodaj do ulubionych

Opis

wymiary (bez oprawy): 29,7x42 cm

fotografia sygnowana, numerowana

Papier HAHNEMÜHLE FINEART PEARL / 285g (perłowy / półmat)

rok: 2007

Cena fotografii bez oprawy wynosi 450 zł.

 

Justyna Napiórkowska

Historyk sztuki i europeista, autorka Bloga O sztuce (Blog Roku 2010 w dziedzinie kultury).
Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz Università degli Studi di Firenze. Stypendystka Institut de Sciences Politiques w Paryżu, gdzie ukończyła program Espace Mondiale, poświęcony m.in. kwestm międzynarodowych stosunków kulturalnych. 
Ukończyła program poświęcony sztuce XX wieku na Oxford University. Autorka pracy na temat międzynarodowego rynku sztuki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (Stosunki Międzynarodowe). Autorka pracy p.t. "Politiche culturali dell`Unione Europea" na Università degli Studi di Firenze (tytuł dottoressa di scienze politiche). Uzyskała tytuł magistra historii sztuki za pracę na temat związków polityki i sztuki w malarstwie sieneńskiem w XIV wieku.

W 2010 jej blog "O sztuce" decyzją Jerzego Stuhra zdobył tytuł Bloga Roku w dziedzinie kultury oraz otrzymał decyzją Jury Konkursu dodatkowe wyróżnienie.

21 marca 2015 roku została odznaczona w Brukseli przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Brązowym Krzyżem Zasługi "za zasługi w promowaniu polskiej kultury i sztuki".

Opinie o dziele (0)

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Szczegóły dostawy

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU

GRATISOWY TRANSPORT:

Na terenie Polski dla prac, których najdłuższy bok nie przekracza długości 120 cm oferujemy darmowy transport.

Realizujemy także wysyłkę za granicę (UE i cały świat). Koszt weryfikowany jest w uzależnieniu od miejsca transportu i wielkości obiektu.  

Istnieje możliwość zobaczenia obrazow na żywo po wcześniejszym ustaleniu w naszych salonach ekspozycyjnych w Warszawie i w Brukseli.  

DOSTAWA

Większość obiektów dostępna jest fizycznie na miejscu w naszej siedzibie. Prace dostarczamy jest w ciągu 2- 5 dni roboczych. W przypadku zamówień zagranicznych, prace dostarczamy zwykle w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpłaty na konto.

W przypadku obiektów, przy których wyświetla się napis  ZAPYTAJ O CENĘ, dotępność i cenę potwierdzamy emailowo lub telefonicznie.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

W ciągu 14 dni masz prawo zwrócić przesyłkę bez podania przyczyny.

 

Myślisz o zakupie?

Rozważasz zakup pracy? 

Zapraszamy do kontaktu- chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. 

tel. 22 652 11 77 

email: tylkosztuka@tylkosztuka.pl

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sonda
Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupów w galerii tylkosztuka.pl. Zapraszamy do udziału w krótkiej sondzie.
Zakupiłam/-em obraz w galerii tylkosztuka.pl, gdyż
Autorzy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl